Contact us +44 (0) 20 3735 5557 Mon-Fri  9:00-18:00  info@zenron.org        

NOVÝ ZÉLAND

Ostrovy objevené Kryštofem Kolumbem představují dnes klasickou offshore-jurisdikci, která je nejrespektovanějším daňovým rájem v Karibiku.

Anguilla je karibským státem, který je tvořen pěti ostrovy, pro své nekonečně bílé pláže, je každoročně vyhledáván turisty z celého světa. Anguilla, jejíž hlavním městem je The Valley, je stálým zámořským územím Velké Británie s autonomní správou, což mimo jiné znamená, že úředním jazykem je zde angličtina a především stabilní prostředí, jehož právní systém vychází z britského systému. Tento malý ráj na Zemi nabízí všechny offshore služby, a to ve vysokém standartu. Ať už se jedná o zakládání trustů, nadací, mezinárodních obchodních společností (IBC) či společností s omezeným ručením (LLC), Anguilla je pro ně tím pravým místem. Fungování zahraničních společností se řídí tzv. zákonem International Business Act 2000, který mimo jiné umožňuje zakládat zahraničním subjektům daňově zvýhodněné společnosti, pokud nevstupují do obchodního styku s místními obyvateli, neprovozují, pojišťovnictví nebo manažerské služby.

Anguilla samozřejmě není jediným místem na světě, kde se nový společnostem nabízí daňové offshore výhody.

Proč si tedy pro založení společnosti vybrat právě Anguillu ?

  • zdanění příjmu, dividend, honorářů a obecně jakéhokoliv příjmu, které společnost registrovaná v Anguille vygenerovala mimo území Anguilly je 0% - co může být víc přitažlivé ? Každopádně vám to může ušetřit spoustu peněz !
  • nulová daň platí i pro nadace a trusty založené v Anguille, podnikající v režimu offshore
  • Anguilla se může pyšnit Velmi dobrými zákony týkající se soukromí klientů, bankovních účtů a obecně celého podnikání. V offshore bankovním systému je právě soukromí velké plus. Zkrátka a dobře, nikdo nebude mít přístup k vašim osobním informacím, informacím o vlastnické struktuře ani obchodní bilanci. V zemi je zakázáno sdílet jakékoliv informace týkající se offshore bankovního účtu bez souhlasu jeho vlastníka – a to dokonce pod hrozbou trestu odnětí svobody.
  • Pro ještě větší anonymitu ale doporučujeme ve společnostech v Anguille využít služeb dosazeného akcionáře, ředitele (tzv. nominee služby).

Anonymita společností v Anguille   Každý člověk – a podnikatel především – má právo na soukromí. To je náš názor ! Zatímco v některých zemích je získání kompletních informací o podnikateli otázkou několika kliknutí na internetu, naštěstí je stále dost těch, které chrání citlivé informace v soukromí. Pro vybrané destinace jako je například právě Anguilla je anonymita věcí principu, a vy na ni máte právo !

  • Minimální papírování – šetřete svoji energii, nervy i peníze. Nemusíte vyplňovat daňové přiznání, nikdo vás nenutí schovávat si všechny doklady a záznamy, nikdo vás nebude auditovat.
  • Neexistují žádné smlouvy, které by Anguilla měla s kterýmkoliv jiným státem, jež by řešily zamezení dvojího zdanění, a ani žádné jiné. To je zajímavá výhoda pro ty, kteří mají obchodní partnery v různých zemích.
  • Oficiálním jazykem je angličtina, opravdu si nemusíte kupovat nové slovníky ostrovního nářečí …
  • Vzhledem k tomu, že je podnikatelské prostředí založeno na anglickém právu a Anguilla je stále zámořským teritoriem Velké Británie, dokumentace je velmi blízká té britské pro Ltd. společnosti.

Vždy si buďte vědomi toho, že společnost v režimu offshore podnikání v Anguille nesmí vstupovat do obchodního styku s občany ostrovního státu, stejně jako nesmí provozovat bankovní, pojišťovací nebo manažerské služby. Jen v takovém případě bude vaše podnikání považováno za offshore se všemi uvedenými výhodami.

Receive a non-binding proposal today. Call us +44 (0) 20 3735 5557 or fill out the form below.

reCAPTCHA is required.
Protection against spam, click: